Hakkımızda

Isı transferi konusunda çözümler üretmek amacıyla kurulan firmamız,1995' ten beri GEA PHE Systems/ Kelvion PHE firmalarının Türkiye Tek Yetkili Temsilcisi'dir ve kuruluşundan bu yana GEA Ecoflex / Kelvion PHE 'nin plakalarını kullanarak eşanjör ve pastörizasyon sistemleri üretmektedir. Merkez ofisi istanbul Kozyatağı'nda, montaj atölyesi istanbul Dudullu'dadır.

Bunların yanısıra, müşterilerimize diğer tip eşanjörler konusunda da, gerek GEA / Kelvion Grubu içerisindeki firmalarla, gerekse diğer Avrupalı üreticilerle birlikte çalışarak ısı transfer çözümleri sunmaktayız.

Tecrübeli satış mühendisleri ve montaj-servis ekibiyle, enerji, denizcilik, inşaat, gıda, şeker, kağıt, kimya ve ağır endüstri pazarlarına dizayn, satış, servis ve yedek parça hizmetleri sunmaktadır. Şirketimiz, konusunda uzman kadrosuyla verimli çalışmayı hedefleyen, kısa sürede doğru ve kaliteli hizmet üreten, ulusal ve uluslararası standartlara uygun çözümler sunabilen insan kaynakları politikasına ve müşteri emnuniyetini ilke edinmiş çağdaş bir yapıya sahiptir.
Hedefimiz Türkiye'de ve komşu ülkelerde ısı transferi konusunda ilk akla gelen firma olmaktır.

Arasta Üretim Tesisi