GEA Heat Exchangers artık Kelvion

GEA Heat Exchangers, satınalma sonrası isim değişikliği

20 yıldır Türkiye Tek Yetkili Distribütörü olduğumuz GEA Group'a bağlı GEA Heat Exchangers/GEA PHE Systems firmaları Nisan 2014 tarihinde Avrupa menşeili bir yatırım grubu olan Triton Partners tarafından (www.triton-partners.com) satın alınmıştır.

GEA Group ile Triton Partners' ın yaptıkları anlaşma gereğince, 9 Kasım 2015 tarihinden itibaren GEA Heat Exchanger grubunun ticari ünvanının ve ürü markasının Kelvion olarak değiştirildiğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Yeni markamızın hikayesini www.kelvion.com web adresinden takip edebilirsiniz.Bunula birlikte GEA Group artık eşanjör üretmeyecektir.

Bu değişimi ürü ve hizmetlerimizin daha da iyileşmesini sağlayacak bir gelişme olarak görüyoruz. Bu sayede, büyüme stratejimizi hızlandırarak siz değerli müşterimizin taleplerine ve ihtiyaçlarına daha iyi cevap verebileceğiz.

Arasta 1995' ten beri GEA PHE Systems/ Kelvion PHE firmalarının Türkiye Tek Yetkili Temsilcisi'dir ve kuruluşundan bu yana GEA Ecoflex/Kelvion PHE'nin plakalarını kullanarak eşanjör ve pastörizasyon sistemleri üretmektedir. Söz konusu GEA Ahlborn / GEA PHE Systems / GEA Ecoflex / Kelvion PHE Ürünlerine ait yedek parça, servis, kapasite arttırımı ve yenileme taleplerinize aynı şekilde Tek Yetkili Temsilci olarak hizmet vermeye devam edeceğiz.Sorunuz olması halinde bizlerle temasa geçmeniz yeterlidir. Sizlere hizmet vermek bizim için mutluluktur.

Saygılarımızla

ARASTA Dış Ticaret ve Makina Sanayi Ltd. şti.